18 września w Zespole Szkół w Jasieńcu gościliśmy Pana Krzysztofa Ambroziaka Starostę Powiatu Grójeckiego, Panią Jolantę Sitarek Wicestarostę Powiatu Grójeckiego oraz przedstawicieli Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Grójcu. Uroczyście zostały wręczone Stypendia Starosty Powiatu Grójeckiego dla uczniów naszej szkoły, którzy uzyskali średnią ocen za rok szkolny 2022/2023 co najmniej 4,8. Uczniowie będą pobierać stypendium przez cały rok szkolny 2023/24. Stypendium zostało podzielone na dwie kategorie, uzależnione od osiągniętej w poprzednim roku szkolnym średniej.

     Stypendium otrzymali: Martyna Wincentak, Zuzanna Dąbrowska, Marcin Milczarek, Nikola Lisowska, Mateusz Szulc, Jakub Orzechowski, Damian Burchacki, Grzeszczak Kacper, Majewska Sylwia. Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz w życiu osobistym. Rodzicom gratulujemy wzorowego wychowania naszych uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki nauczania zachowując wzorową postawę w życiu szkolnym.

Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół w Jasieńcu