Turniej Trojek Siatkarskich!!!??? Dnia 24 kwietnia odbył się w naszej szkole Turniej Mieszanych Trojek Siatkarskich o Przechodni Puchar ZS? Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn, które w drodze losowania podzielono na dwie grupy. W grupach mecze rozegrane zostały systemem „ każdy z każdym”. Rozgrywki przebiegły sprawnie i bardzo emocjonująco. Dotychczasowi dwukrotni zwycięzcy obronili swój tytuł i poraz trzeci sięgnęli po puchar??? Na podium zawodów znaleźli się: I miejsce: Wojciech Nowociń kl. 4 TŻ Kinga Michalczyk kl. 4 TŻ Jakub Banasiewicz kl. 4 tmż II miejsce: Stanisław Dyga kl. 4 ti Julia Brzezinska kl. 4 tih Dominik Zieliński kl. 4 ti III miejsce: Kacper Szymański kl. 3 TŻ Julia Zaranek kl. 4 TŻ Mateusz Tworek kl. 3 TŻ W turnieju zagrali również: -Milosz Szczepański kl. 2 ti, Weronika Pachocka kl.2 tpm i Krystian Kalinowski kl. 3 ti - Paweł Siedlecki kl. 2 ti Julia Szewczyk kl 1 tse Bartłomiej Grochowski kl. 2 ti - Adam Matusiewicz kl. 2tpm Roksana Wójcik kl. 4 Thm Michał Tkaczyk kl. 2 tpm - Łukasz Jakubowski kl. 1 TŻ Natalia Tkaczyk kl. 1 tse Piotr Muszyński kl. 1 TŻ - Karol Łumiński kl. 1 TŻ Wiktoria Olejnik kl. 1 tse Jakub Walczak kl. 1 TŻ Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniała grę !!! Zapraszamy na zajęcia SKS Unia Sport na których możecie dalej rozwijać swoje siatkarskie umiejętności . Zawody zorganizowali nauczyciele wf.

D. Szpak P. Zegarski R. Lenart

zdjęcia, kliknij