W piątek 19 kwietnia w naszej szkole obchodzony był Dzień Bez Plecaka z ang. ‘No Backpack Day’. Ta wyjątkowa akcja, która zagościła już w wielu polskich szkołach, została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Tym razem kreatywnością w poszukiwaniu zastępstwa dla tradycyjnego plecaka mogli wykazać się uczniowie ZS w Jasieńcu. Oczywiście nasza młodzież nie zawiodła i udowodniła, że wyobraźnia nie zna granic. Zeszyty i podręczniki zostały spakowane w wózki dziecięce, wózki i koszyki sklepowe, taczki, mini lodówki, walizki, poszewki od poduszek, rynnę i wiele wiele innych ciekawych przedmiotów. Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami wybrali najbardziej pomysłowyh uczniów, którzy zwyciężyli w naszej akcji. Byli to Kacper Skowroński wraz z Damianem Tujakiem z klasy 4THM. Ponadto wyróżnienie uzyskali Marcin Siedlecki z klasy 2 TŻ i Mikołaj Matyjas z klasy 3 TPM. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uczniowie też nie zawiodą.

Opiekun SU Aneta Tywonek

zdjęcia, kliknij