Młodzież z klasy trzeciej technikum żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyła w warsztatach kulinarnych w „Pałacu w Małej Wsi”. Uczniowie pod okiem szefa kuchni restauracji „Stara Wozownia” Sebastiana Jakimiaka przygotowywali ravioli z jagnięciną. Dla młodzieży była to wspaniała możliwość zdobycia nowych doświadczeń pod okiem wybitnego szefa kuchni. Na uczniów czekała też mała niespodzianka w postaci konkursu na najlepszą aranżację talerza. Zwycięska grupa otrzymała słodki upominek w postaci pysznego deseru. Warsztaty kulinarne to była też doskonała możliwość poznania od kuchni miejsca praktyki zawodowej, ponieważ już w maju uczniowie właśnie tam będą szlifować swoje umiejętności praktyczne. Dziękujemy pracownikom „Pałacu w Małej Wsi” za tak ciepłe i sympatyczne przyjęcie.

Magdalena Chmielewska

zdjęcia, kliknij