Dnia 3 kwietnia miało miejsce oficjalne przecięcie wstęgi podczas otwarcia wielofunkcyjnego boiska przy ZS w Jasieńcu. Boisko powstało w ramach programu „ Mazowsze dla sportu” współfinansowanego przez Sejmik Województwa Mazowieckiego oraz Powiat Grójecki.

Przecięcia wstęgi dokonali : Pan Krzysztof Ambroziak- Starosta Powiatu Grójeckiego, Pani  Jolanta Sitarek – Wicestarosta Powiatu Grójeckiego, Pan Andrzej Zaręba – Członek Zarządu Powiatu Grójeckiego , Pani Dorota Nowak – Michałowska Dyrektor ZS w Jasieńcu, Pani Aneta Kochańska – Przewodnicząca Rady Rodziców oraz Miłosz Szczepański – przedstawiciel uczniów ZS. Poświęcenia nowego obiektu dokonał Ks. Michał Bartak- wikariusz Parafii Jasieniec.

 

Pani Dyrektor Dorota Nowak – Michałowska w swoim przemówieniu podziękowała Panu Staroście oraz Radnym Powiatu Grójeckiego za dopełnienie naszego kompleksu sportowego nowo otwartym boiskiem. Podziękowała również firmie Golden Sport Michał Nowacki za wybudowanie nowego boiska. Pan Starosta skierował ciepłe słowa do  pracowników i młodzieży naszej szkoły życząc nam rozwijania sportowych pasji i wielu sportowych sukcesów .

Po części oficjalnej zaprezentowała się nasza młodzież w przygotowanych pokazach. Jako pierwszy odbył się pokaz mody „ Moda Sportowa”  w wykonaniu uczennic Technik Stylista , podczas którego dziewczęta zaprezentowały przygotowane przez siebie sportowe stylizacje. W następnej kolejności można było obejrzeć pokaz „ Mobility”, pokaz synchroniczny jogi , pokaz gimnastyczny, fragment tańca hip- hop oraz pokaz cheerleaders.

Wierzymy, że nowe boisko będzie miejscem gdzie niejeden talent sportowy rozwinie swoje skrzydła i przyniesie chlubę naszej szkole. Mamy nadzieję, że zarówno nowe boisko jak i piękna hala sportowa będzie zachętą dla obecnych ósmoklasistów by od września zacząć sportową przygodę w naszej szkole .

Dorota Szpak

zdjęcia, kliknij