Kwiecień w ZS Jasieniec stoi pod znakiem siatkarskich zmagań????????????

4 kwietnia dzięki doskonałej współpracy i organizacji z LO Warka oraz ZS Warka ????udało się nam rozegrać po dwa mecze towarzyskie zarówno damskiej jak i męskiej drużyny siatkarskiej. O ile nasza męska drużyna przyzwyczajona jest do takich zmagań, tak dla drużyny dziewcząt była to taka pierwsza przeprawa. Chłopcy realizowali założenia taktyczne bez zarzutu, młodzi zmiennicy ponownie pokazali, że drzemie w nich ogromny potencjał ????i już teraz tworzymy drużynę na kolejne lata. Skoro wszystko co było założone w teorii przekuto w praktykę to nie mogło być inaczej: ZS Jasieniec pokonał obie Wareckie drużyny‼️???????? Drużyna dziewcząt jest dopiero w budowie, pojawia się wiele nowych twarzy, kolejnych pomysłów i ciekawych rozwiązań. Budowa ta ma bardzo mocne fundamenty którymi są Julia Brzezińska (kapitan) oraz Patrycja Nankiewicz (wice kapitan). Skład uzupełniają niezawodne Natalia Tkaczyk oraz Wiktoria Olejnik. Od niedawna do składu dołączyła utalentowana Julia Szewczyk, która ma zadatki na bycie liderem wyjściowej szóstki. Największym odkryciem tego roku stała się pierwszoklasistka Natalia Majak, która swoją grą nie odbiega starszych koleżanek. Do dyspozycji są również grająca na każdej pozycji Weronika Pachocka, Dominia Łukasik, bardzo dobrze rokujące Oliwia Mydłowska oraz Veronika Zalishchuk. Ten skład to przepis na sukces: ZS Jasieniec ponownie pokonuje obie Wareckie drużyny???????????? Prawdziwy sprawdzian przed nami- 18 kwietnia drużyny z całego powiatu staną do rywalizacji o najwyższe trofeum.???? Paweł Zegarski Dorota Szpak Rafał Lenart