Tłusty Czwartek to jeden z najsłodszych i najbardziej wyczekiwanych dni w całym roku szkolnym.

W Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Jasieńcu tradycji stało się zadość – było radośnie, smacznie i wyjątkowo serdecznie. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego wszyscy uczniowie mogli skosztować pysznych pączków, które zostały specjalnie ufundowane z tej okazji. Słodki poczęstunek był nie tylko miłym gestem, ale także wyrazem dbałości o integrację społeczności szkolnej i budowanie przyjaznej atmosfery. 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego 

Aneta Tywonek